На Миколаївщині віддали шану історії та влаштували "Ахіллів біг"

Вже п’ять років поспіль національний природний парк "Білобережжя Святослава" проводять еколого-спортивне свято – "Ахіллів забіг"
Depo.Миколаїв
12 липня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині віддали шану історії та влаштували "Ахіллів біг"
На Миколаївщині віддали шану історії та влаштували "Ахіллів біг"

Кінбурнська коса – це місце, сповнене міфами, легендами, оповіданнями, які дуже тісно сплелися поміж собою. Можливо, саме тут відбулася грандіозна морська битва, в якій переміг Ахілл і на честь перемоги влаштував змагання по бігу "Ахіллів біг", повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Очаківський портал".

В данину нашому минулому, вже п’ять років поспіль національний природний парк "Білобережжя Святослава" (Миколаївська область), за підтримки Миколаївського клубу любителів бігу, проводять на рекреаційній дільниці "Кінбурнська стрілка" еколого – спортивне свято – "Ахіллів забіг".

На Миколаївщині віддали шану історії та влаштували "Ахіллів біг" - фото 1

Із року в рік "Ахіллів забіг" збирає у себе все більше і більше учасників і гостей: серед них представники влади, громадськості, працівники культури та освіти, місцеві жителі та відвідувачі парку.

На цьогорічній ювілейний "Ахиллів забіг" завітали школярі з м. Хирів Старосамбірського району Львівської області, представники Миколаївського клубу активного та екстремального туризму та молодіжної громадської організації "Джерело", студенти Одеського національного університету тощо.

На Миколаївщині віддали шану історії та влаштували "Ахіллів біг" - фото 2

За спортивною традицією, першими підхопили олімпійську естафету команда призера чемпіонату Європи Івана Гриніка, яка ще вчора успішно виступила на Всеукраїнських легкоатлетичних змаганнях у Кіровограді, а вже сьогодні вони чекатимуть нових рекордів та нових імен "Ахіллового забігу".

А пишатися Івану Гриніку є чим: у минулому році на "Ахілловому забігу" він був вражений волею до перемоги звичайного хлопчика з Очакова Олександра Соколова. І не помилився. Нещодавно Олександр Соколов виграв чемпіонат України у Кіровограді і готується до чемпіонату Європи, що відбудеться у Польщі.

На Миколаївщині віддали шану історії та влаштували "Ахіллів біг" - фото 3

Загалом змагалися більш 50 учасників – серед них професіонали, школярі, малюки та звичайні любителі бігу, але для всіх них - відстань до омріяної перемоги була однакова – 2000 метрів. Звісно, у діточок забіг був значно коротшим – 500 м. Та кожен свою відстань пройшов гідно.

Майстер спорту України та призер чемпіонату Європи Іван Гринік разом з директорм НПП "Білобережжя Святослава" Юрієм Козловським нагороджували переможців дипломами, медалями та дубовими віночками.

На Миколаївщині віддали шану історії та влаштували "Ахіллів біг" - фото 4

Серед хлопців І місце у Дениса Степановича, ІІ – у Станіслава Григор’єва, ІІІ місце посилив хлопець з Куцуруба Валерій Градинар. І дуже гарні показники у місцевих хлопців з Василівської школи: Данило Вінничука та Андрія Вакуленка.

Серед дівчат І місце у Надії Павловій (с. Благодатне), яка обігнала хлопців та стала абсолютною чемпіонкою "Ахіллового забігу", ІІ – у Вікторії Свістуновій (с. Солончаки), ІІІ місце – посила дев’ятикласниця Василівської школи Діана Лахтіонова з дуже гарним результатом.

Серед малюків перемогу отримала дівчинка з Чернігова.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв