На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон"

Школу відкрив мюзикл "Червоні вітрила" - спільний проект молодіжного народного театру "С.Т.У.К" і дитячо-юнацького театру танцю "Ритми планети"
Depo.Миколаїв
4 липня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон"
На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон"

Перша Міжнародна театральна школа "Театрон" стала своєрідною правонаступницею відомого фестивалю "Південні маски". Протягом шести днів Очаківське узбережжі зібрало театралів-аматорів і професіоналів з усієї України, Литви, Білорусі та Польщі, які приїхали сюди за новими знаннями і практичними навичками від маститих педагогів, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Очаків.Інфо".

Школу відкрив мюзикл "Червоні вітрила" - спільний проект молодіжного народного театру "С.Т.У.К" і дитячо-юнацького театру танцю "Ритми планети", який був показним на сцені біля самого берега.

На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон" - фото 1

Всі ці дні відпочиваючі і театральні "школярі" дивилися спектаклі і самі виходили на сцену.

На славу постаралися литовці, представивши спектакль "Дроздь" режисера Сігітас Геда від Театру центру культури міста Анікщяй і українці зі спектаклем "Фігаро" від Миколаївського обласного театру ляльок. За суб'єктивних причин спектакль Миколаївського Росдраму зняли з показу, але виручив організаторів актор і режисер Миколаївського муздраму, який продемонстрував уривки з моновистав.

На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон" - фото 2

"У 2016 році проект завершений успішно. Хочу подякувати всім, хто допомагав. Завдяки підтримці ідея стала проектом. Приємно, що географія розширюється - вже підтвердили приїзд представники Італії та Франції. "Театрон" буде жити як мінімум 5 років", - зазначив організатор Школи Артем Свистун.

На Миколаївщині відбулась Міжнародна театральна школа "Театрон" - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв