На Миколаївщині відбирають землю, стріляючи в людей

На думку фермера, таке свавілля в районі комусь вигідне
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 10:32
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині відбирають землю, стріляючи в людей
На Миколаївщині відбирають землю, стріляючи в людей

Підприємець Сергій Кішковський заявив, що жителі Снігурівки не можуть отримати в районній адміністрації та міській раді захист своїх прав та інтересів. Крім того, в Снігурівці були випадки, коли на людей нападали зі зброєю, але в таких ситуаціях влада та правоохоронці не реагують. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на  Снігурівка-ІНФО.

Так, Кішковський розповів, що додому до жителя міста Снігурівка Юрія Гриненко прийшли озброєні люди і з проханням "віддати" їм свою землі прострелили людині руку. Випадок стався десь три тижні тому, потерпілий звертався в правоохоронні органи, але справу "заморозили", оскільки, на думку Кішковського, таке свавілля в аграрній сфері комусь вигідне в Снігурівському районі.

"Три тижні тому на людину напали ввечері у дворі, прийшли з приводу землі, прострелили руку. Прийшли, мовляв, ми з тобою хочемо поговорити з приводу землі. Той добре, що не встиг відкрити хвіртку, вони його в упор з двох пістолетів гумками обстріляли. Руку прострелили, куля засіла в руці, добре, що обличчя не зачепили. Це було в Снігурівці, колишній голова сільгосптехніки Юрій Гриненко постраждав, і ніяких дій. Я дізнався, дзвоню йому, він каже, так, Сергій, прийшли, кажуть: віддай землю. Він звернувся до правоохоронних органів, а там спустили на гальма, мабуть, послали його", - розповів Кішковський.

Крім того, він розповів, що в Снігурівці влада не виконує функцію захисту населення не тільки в аграрних питаннях, а й у питанні дитячого садка, місцевого беззаконня. Також Кішковський зазначив, що деякі місцеві депутати спеціально приховують від правоохоронних органів факти порушення закону і видають бажане за дійсне.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв