На Миколаївщині вибухи на гранітному кар'єрі ледь не розбомбили півсела

Кар'єр розташований всього за півкілометра від найближчих будинків. Люди живуть під постійну канонаду
Depo.Миколаїв
21 квітня 2016 14:47
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині вибухи на гранітному кар
На Миколаївщині вибухи на гранітному кар'єрі ледь не розбомбили півсела

Вибухи на гранітному кар'єрі руйнують будинки в селі Олександрівка в Миколаївській області, про це йде мова у сюжеті ТСН, передає Depo.Миколаїв.

Кар'єр розташований всього за півкілометра від найближчих будинків. Люди живуть під постійну канонаду. Вибухів лякаються діти, а граніт розлітається іноді і в трьох кілометрах від епіцентру. Останній вибух ледь не знищив півсела.

"Від вибуху під ногами затрусилася земля", - кажуть люди. Вже за мить все село вкрилося гранітним пилом. 

Після останнього підриву каміння порозліталося людям у двори і ледь не покалічило дітей. Подеякують, що цього разу спеціалісти заклали замість одного заряду вибухівки одразу чотири. 

Старенькі будинки не витримали вибуху та дали тріщини, а от на кар'єрі запевнили, що людям компенсували всі збитки. Селяни запевняють, що мішок цементу, то не компенсація, якщо після ще декількох підривів їх хати зовсім розваляться. 

Експерти радять людям звертатися до правоохоронних органів, щоб відшкодувати збитки та 

Тут потрібно або закривати підприємство, або звужувати його діяльність", - заявив заслужений природоохоронець України Олег Деркач. 

Зазначимо, що Олександрівський гранітний кар'єр працює з 1995 року і спеціалізується на добуванні декоративного та будівельного каменю, піску та гравію. З моменту заснування це перший гучний скандал навколо підприємства. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв