ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині вчитель фізкультури побив шестикласника

Педагог відкидає звинувачення і заявляє, що на нього зводять наклеп
Depo.Миколаїв
31 березня 2016 12:07
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині вчитель фізкультури побив шестикласника
На Миколаївщині вчитель фізкультури побив шестикласника

В Новоодеській школі №1 вчитель фізкультури побив шестикласника. Хлопець переконує, що педагог під час уроку зайшов до роздягальні, облаяв і вдарив за те, що він відмовився ідти на урок. Мовляв, розлютило вчителя те, що учень мав звільнення від занять, оскільки нещодавно переніс операцію на оці. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на ТСН.

Батьки учня вимагають у педагога покарання. Після побиття хлопець почав заїкатися, в нього болить спина, голова та око, на якому нещодавно зробили операцію. Побоюються, що син взагалі осліпне. "У нього була катаракта. Може осліпнути. Йому не можна не нервувати, не стрибати, нічого, тому що у нього шви у оці", - розповідає мати хлопця.

Батьки додають, що це не поодинокий випадок: "Обзиває дітей, може подзатильника дати. Урок відбуваєтья, як на скотарні". Учні також розповідають: "Вдарив мене. Обзивав наших батьків, говорив на нас дебіли і що ми нічого не досгянемо в житті, якщо не будемо займатися спортом".

На неадекватну поведінку вчителя батьки скаржаться вже три роки. Адміністрація школи ніяк не реагує. Директор запевняє, що немає ніяких письмових скарг від батьків. А без них відсторонити чи покарати вчителя вищої категорії з-понад 30-річним стажем неможна. "Вони вимагали від мене мирного вирішення питання. Він вибачався перед батьками, вони уходили задоволені", - зазначає директор школи Сергій Панфілов.

Сам вчитель фізкультури все заперечує. Мовляв наклеп на нього зводять діти, які не хочуть займатися фізкультурою. В школі тим часом розділилися думки серед учнів та педагогів: хтось став на захист дітей, хтось - вчителя. Батьки хлопця звернулися в поліцію, там порушили кримінальне провадження за умисне нанесення тілесних ушкоджень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв