На Миколаївщині в зоні спалаху чуми знищили вже 50 свиней

Робоча група провела подвірні обходи, в результаті яких було виявлено та вилучено 50 голів свиней різного віку в 13 дворах
Depo.Миколаїв
12 жовтня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині в зоні спалаху чуми знищили вже 50 свиней
На Миколаївщині в зоні спалаху чуми знищили вже 50 свиней

У Березанському районі зареєстрований окремий випадок захворювання на африканську чуму свиней. Голова Березанської РДА Сергій Танасов терміново скликав комісію та ініціював засідання ДНПК при держадміністрації "Щодо випадку африканської чуми свиней в селі Попільне Березанського району Миколаївської області, запровадження карантину на території села та затвердження плану заходів щодо локалізації та ліквідації спалаху захворювання", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі БПП.

"Відразу після проведення засідання комісії було встановлено на в’їзді та виїзді з села Попільне два карантинних ветеринарно-поліцейських пости, на яких цілодобово чергують працівники поліції та ветеринарної медицини. До ветеринарно-поліцейських постів підключено електроенергію, приміщення забезпечене обігрівом, а люди – харчування", – розповів Сергій Танасов.

Також головою РДА забезпечено заповнення дезбар'єрів тирсою та виготовлення табличок "СТОП! КАРАНТИН", "АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ".

З 10 жовтня постійно проводився контроль виконання плану заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней.

Робоча група провела подвірні обходи, в результаті яких було виявлено та вилучено 50 голів свиней різного віку в 13 дворах. Трупи вилучених всіх тварин спалили на території епізоотичного осередку в спеціально підготовленій ямі. В дворах, де проведено вилучення свиней, працівники ветеринарної медицини провели дезінфекцію.

Голова ДНПК Микола Шевчук, голова Березанської селищної ради Валерій Хоміцький доставили дрова, шини, пальне для спалення трупів тварин та автотранспорт для збору та утилізації трупів тварин.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв