На Миколаївщині в Будинку милосердя зіграли весілля

Познайомилися майбутній чоловік і жінка в Будинку милосердя 2 роки тому
Depo.Миколаїв
7 липня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині в Будинку милосердя зіграли весілля
На Миколаївщині в Будинку милосердя зіграли весілля

У Будинку милосердя Шевченківського стаціонарного відділення відбулася незвичайна подія: двоє підопічних – Світлана Миколаївна Шрейбер та Микола Дмитрович Скирда – зіграли весілля, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Вітовської РДА.

Привітати молодят зі створенням сім’ї прийшли почесні гості: голова Вітовської райдержадміністрації Олександр Демчук, начальник УСЗН Ірина Кулик, директор ТЦСО Валентина Шелепова, голова місцевого осередку інвалідів Ольга Сливка та Шевченківський сільський голова Тетяна Шакунова.

На Миколаївщині в Будинку милосердя зіграли весілля - фото 1

Весільні урочистості пройшли за всіма канонами: хліб-сіль на вишитому рушнику, золоті обручки, наречена у білій сукні, музичні номери від завідувача ШСВ Галини Лістратенко та завідувача місцевої бібліотеки Юлії Кошман, келихи шампанського та викрики "Гірко2. Не обійшлося також без квітів та весільних подарунків. До речі, завідувач Будинку милосердя виділила сімейній парі окрему кімнату, в якій вони будуть продовжувати своє подружнє життя.

На Миколаївщині в Будинку милосердя зіграли весілля - фото 2

Як зазначив Олександр Демчук у своєму вітальному слові, що дивлячись на цю гарну пару починаєш вірити, що насправді сьогодні все у ваших руках: "Всі труднощі, що випадають на людську долю легше переносяться, коли поруч є надійне плече коханої людини. Тож бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, любові, яку Ви пронесете крізь все своє життя".

На Миколаївщині в Будинку милосердя зіграли весілля - фото 3

Треба сказати, що познайомилися майбутній чоловік і жінка в Будинку милосердя 2 роки тому. Микола Дмитрович зміг зберегти активність і бадьорість і одночасно залицявся за декількома бабусями. Однак зрозумів, що Світлана - це його доля і зазначив, що таку дружину шукав все життя. У свою чергу Світлана Миколаївна зізналася, що це було кохання з першого погляду. Микола Дмитрович їй сподобався одразу, як тільки-но оселився у відділенні, і вона вирішила будь-що добитися його. А разом зізнаються, що їхня любов сповнена поваги і співчуття одне до одного.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв