ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині утворять ще три об'єднанні громади

Голова ОДА Вадим Меріков назвав лише один район, де виникне одна з них
Depo.Миколаїв
11 березня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині утворять ще три об
На Миколаївщині утворять ще три об'єднанні громади

На Миколаївщині першою ластівкою cеред об'єднаних територіальних громад стала Куцурубська. Крім того, незабаром повинні утворити ще три. Про це сьогодні, 11 березня, під час звіту розповів голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков, передає Depo.Миколаїв.

За старою звичкою після звіту Мерікова першою питання почала ставити екс-комуністка, а нині голова фракції "Нова держава" у облраді Тетяна Демченко. Вона хотіла дізнатися, як саме буде проходити об'єднання та де. За словами голови ОДА цей процес може проходити тільки добровільно, а ось повністю "піднімати завісу", які на громади це пішли на такий крок, Меріков не став: "Які громади - три, - у яких я особисто був присутній і які висунули пропозиції. Я вам скажу, що ці громади проведуть слухання, на яких будуть присутні депутати місцевих рад, мешканці населених пунктів".

Голова ОДА все ж вказав один район, де утворять нову громаду. За його словами, у Врадіївському цю ідею підтримали голови сільради, - не всі, але підтримали. Він пояснює і причини об'єднання: "Є ті населені пункти, які з часів свого заснування не мають водогону, питної води. Тому що всі кошти, які надходять до бюджету, витрачають на заробітну плату апарату сільської ради".

Депутат все ж просила назвати два інших райони, але Меріков зберіг таємницю: "Тетяно Василівна, ще два райони я вам не назву. Тому що завтра ви з Опозиційним блоком туди поїдете і будете розповідати, як все погано у країні", - резюмував Меріков.

Зрештою він пообіцяв запросити екс-комуністку на громадські слухання щодо утворення громади.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв