На Миколаївщині вантажівки вбивають щойно відремонтовані дороги

Дорожники скаржаться, що тільки-но завершують роботи, одразу покриття руйнують фури, які ігнорують заборону пересування у спеку
Depo.Миколаїв
24 червня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині вантажівки вбивають щойно відремонтовані дороги
На Миколаївщині вантажівки вбивають щойно відремонтовані дороги

Миколаївські дорожники другий день поспіль ремонтують в'їзд до Миколаєва з боку Херсона, використовуючи гарячу асфальтобетонну суміш. Проте щойно відремонтовану дорогу одразу руйнують фури. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної Служби автодоріг.

Дорожники зазначають, що на в'їзді до Миколаєва вирівнюють колії, які зробили великоваговики. Але фури у спекотну погоду ігонрують заборону проїзду дорогами області: "Як наслідок лише вчора влаштоване асфальтобетонне покриття вже сьогодні вкрилося сіткою тріщин", - скаржаться дорожники.

Нагадаємо, що за вимогами законів, а також розпоряджень мера та голови ОДА при підвищені температури більш ніж +280С вводиться режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т (з 8:00 до 23:00 години) на всіх автодорогах загального користування Миколаївської області.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв