ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині судять ще одного матроса, який намагався втекти від мобілізації

Суд взяв військового під варту
Depo.Миколаїв
24 лютого 2016 16:04
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині судять ще одного матроса, який намагався втекти від мобілізації
На Миколаївщині судять ще одного матроса, який намагався втекти від мобілізації

На Миколаївщині судять ще одного військового, який ховався від мобілізаціїї, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі суду. 

Матроса призвав у березні 2015 року за мобілізацією Єланецьким РВК, Щоб не проходити службу 6 жовтня 2015 року чоловік втік з військової частини та переховувався. Тепер його звинувачують у дезертирстві.

Обираючи запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, слідчий суддя у суді першої інстанції послався на те, що існує ризик, що матрос може переховуватись від органів досудового розслідування та суду. 

В апеляційній скарзі підозрюваний вважав ухвалу незаконною і необґрунтованою та просив її скасувати. Вказував, що слідчий суддя не врахував його постійне місце проживання, стійкі сімейні зв’язки з родиною, не переховування від органів досудового розслідування, позитивні характеристики, а також утримання ним хворої матері та неповнолітніх дітей. Наголошував, що визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення за обставин, викладених у повідомленні про підозру.

У судовому засіданні суду апеляційної інстанції підозрюваний подав заяву про відмову від своєї апеляційної скарги. Інші учасники провадження не заперечували проти закриття провадження, тому заслухавши клопотання підозрюваного та думку інших учасників провадження, апеляційний суд прийняв відмову підозрюваного від своєї апеляційної скарги.

Апеляційний суд обрав військовому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та заставу в розмірі 35 тис. грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв