На Миколаївщині судитимуть вбивць кримінального авторитета "Красного"

Виконавцям вбивства загрожує довічне ув'язнення
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині судитимуть вбивць кримінального авторитета "Красного"
На Миколаївщині судитимуть вбивць кримінального авторитета "Красного"

На Миколаївщині судитимуть двох мешканців Вознесенська за замовне вбивство 46-річного місцевого кримінального авторитета "Красного" (Сергія Красногорського), повідомляє Depo.Миколаїв.

Прокуратурою області затверджено та направлено до суду  відповідний обвинувальний акт.

Нагадаємо, що бивство було скоєне групою осіб 19 липня минулого року в м. Вознесенську, із розподілом ролей і застосуванням заходів конспірації. Як писалося в матеріалах місцевих ЗМІ, вбитий 46-річний чоловік був відомим у своєму місті та кримінальних колах як "Красний", раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

Його вбивство, за версією слідчих, спланував 26-річний громадянин, який мав близькі стосунки з колишньою дружиною вбитого. Начебто загиблий неодноразово погрожував у зв'язку з цим громадянину фізичною розправою та вбивством. З цієї причини, на думку поліції, той і задумав злочин, однак бажав здійснити його чужими руками. Такими "руками" погодилися стати два його приятелі, 20 та 23 років.

З цією метою організатор убивства придбав мисливську рушницю та патрони до неї, передав приятелям і дав вказівки, що саме треба робити. Один із них мав спостерігати за обстановкою, так би мовити, контролювати її, другий - здійснити вбивство. Важлива деталь - останній перебуває на обліку в психіатричній лікарні, тому організатор запропонував саме йому скоїти злочин - мовляв, хвороба допоможе уникнути відповідальності. Один із свідків показав, що цей 23-річний молодий чоловік дійсно справляє враження людини з обмеженою дієздатністю й "завжди слухняно виконував усі накази та забаганки" свого старшого товариша. На злочин він погодився за грошову винагороду.

На даному етапі слідчим реконструойовано такий розвиток подій у день убивства. Вранці 19 липня 2015 року обидва приятелі - виконавці чужого задуму - влаштувалися "в засідці" біля кафе, яке часто відвідував потерпілий, дочекалися його приїзду й, коли той зайняв столик на вулиці, "слухняний" товариш дістав сховану під футболкою зброю та через кущі зробив два постріли в спину жертви.

Від отриманих поранень чоловік помер на місці, зловмисники ж сховалися.
У березні 2016 року поліція повідомила всім трьом учасникам злочину про підозру у скоєнні умисного вбивства.

Їх дії кваліфіковано за п.11, п.12 ч.2 ст.115, ч.1 ст.263 КК України (умисне вбивство, вчинене на замовлення та за попередньою змовою групою осіб, незаконне поводження зі зброєю).

Обвинуваченим загрожує довічне позбавлення волі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв