На Миколаївщині сільрада подарувала земель в курортній зоні на 50 млн грн

Зазначені території мають перебувати виключно у державній власності та призначені для задоволення рекреаційних потреб громадян
Depo.Миколаїв
8 липня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині сільрада подарувала земель в курортній зоні на 50 млн грн
На Миколаївщині сільрада подарувала земель в курортній зоні на 50 млн грн

З метою вжиття заходів до захисту та збереження рекреаційних територій прокуратурою області виявлені порушення під час виділення земельних ділянок, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Зокрема установлено, що Коблівською сільською радою прийняті рішення про безоплатну передачу громадянам у приватну власність 8 земельних ділянок площею 13 га для ведення особистого селянського господарства.

Водночас, зазначені ділянки розташовані у рекреаційно-курортній зоні в межах прибережної захисної смуги Чорного моря, більш того частина з них перебувала у постійному користуванні державного лісогосподарського підприємства.

Відповідно до вимог законодавства зазначені території мають перебувати виключно у державній власності та призначені для задоволення рекреаційних потреб громадян та їх вільного доступу до узбережжя.

Реагуючи на порушення, прокуратурою області 06.07.2016 розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України, в межах якого на цей час збираються докази для пред’явлення позовів щодо повернення цих ділянок вартістю більше 50 млн грн державі.

Окрім того, проблемні питання щодо незаконного виділення земельних ділянок на чорноморському узбережжі обговорено під час зустрічі з представниками громадськості та керівників лікувально-оздоровчих закладів на зустрічі в обласній раді.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв