На Миколаївщині шкуродер на очах у дітей відстрелює дворових собак

Як заявляють свідки, він розправляється з беззахисними тваринами не тільки вночі, але навіть і середовищ білого дня, коли у дворі гуляють діти
Depo.Миколаїв
27 серпня 2016 11:24
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині шкуродер на очах у дітей відстрелює дворових собак
На Миколаївщині шкуродер на очах у дітей відстрелює дворових собак

У Снігурівці з'явився шкуродер, який розстрілює собак на очах у дітей, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Голос Снігурівщини".

За повідомленням місцевої мешканки Сніжани Маврич-Гомон, якийсь Олександр Кондратьєв  розстрілював собак на очах у дітей.

"Чоловік середніх років (хоча важко його назвати чоловіком) безжально і безкарно протягом немаленького періоду часу стріляє в дворових собак, при цьому чотирилапі друзі людини вмирають в страшних муках або залишаються каліками", - йдеться у повідомленні.

Як заявляють свідки, він розправляється з беззахисними тваринами не тільки вночі, але навіть і середовищ білого дня, коли у дворі гуляють діти. Вони це все бачать, лякаються, а потім бояться виходити гуляти: "Вся доріжка біля магазину АТБ залита кров'ю, він стріляє щоночі, а вереск цих бідних собак просто неможливо слухати! І це все бачать і чують діти у дворі! Було написано заяву в поліцію, зверталися до місцевого депутата Снігурівки, але будь-яких дій, як з боку нашої доблесної поліції так і з боку депутата не було.  Шкуродер як і раніше продовжує стріляти в дворових собак".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв