На Миколаївщині ще дві громади обрали депутатів

У Веселинівській громаді депутатом обрали висуванця "Аграрної партії України" Олега Граненка, а у Бузькій громаді переможцем виборів став самовисуванець Сергій Фомін
Depo.Миколаїв
11 січня 2017 10:12
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині ще дві громади обрали депутатів
На Миколаївщині ще дві громади обрали депутатів

На Миколаївщині 8 січня відбулось повторне голосування на виборах депутатів у двох об'єднаних територіальних громадах - Веселинівській та Бузькій. Про це Depo.Миколаїв повідомили у громадянській мережі "ОПОРА".

Так, під час виборів 18 грудня на окрузі №12 у Веселинівській селищній громаді кандидати набрали однакову кількість голосів. Аналогічна ситуація і на окрузі №4 Бузької сільської громади. Тому Веселинівська та Бузька територіальні комісії вирішили провести повторне голосування 8 січня. Згідно з частиною 3 статті 87 Закону України "Про місцеві вибори" повторне голосування проводиться у неділю, не пізніш як у тритижневий строк після дня голосування.

Як повідомили спостерігачі, члени комісій, на окрузі у Веселинівській громаді проголосували 57 виборців з 315, що складає 18%. Депутатом обрали висуванця "Аграрної партії України" Олега Граненка. На окрузі у Бузькій громаді з 213 виборців проголосували 63, що складає 29,5%. Переможцем виборів став самовисуванець Сергій Фомін.

Нагадаємо, що в Олександрівській об'єднаній тергромаді (ОТГ), що на Миколаївщині, 1 січня обрали двох депутатів

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв