На Миколаївщині розшукують рибалку, що врятував дитину від маніяка-педофіла

Рибалка стягнув насильника з дитини і завдав йому кілька ударів з метою припинити насильство і знешкодити маніяка-педофіла
Depo.Миколаїв
4 липня 2016 14:14
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині розшукують рибалку, що врятував дитину від маніяка-педофіла
На Миколаївщині розшукують рибалку, що врятував дитину від маніяка-педофіла

Южноукраїнський відділ поліції розшукує рибалку, що є цінним свідком резонансного злочину, який знешкодив маніяка-педофіла на березі річки Південний Буг, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Барометр Южноукраїнська"

Нагадаємо, 9 травня 2016 року, в розпал святкування Дня Перемоги недалеко від міського пляжу на річці Південний Буг один з випадкових перехожих почув крик дитини. Прибігши на крик, він побачив, як голий чоловік намагається зґвалтувати маленьку дівчинку. Рибалка стягнув насильника з дитини і завдав йому кілька ударів з метою припинити насильство і знешкодити маніяка-педофіла, після чого на місце злочину прибули співробітники поліції.

"Особистість збоченця встановили швидко, а ось герой з якихось причин залишився невідомим. Довелося навіть вдатися до допомоги в соцмережах", - зазначається в повідомленні.

Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про рятівника дівчинки, правоохоронці просять повідомляти за телефонами: 102; 2-54-00; 067-518-65-64.

Підозрюваний у скоєнні злочину Сергій Шпак на даний момент утримується під вартою в СІЗО Миколаєва.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв