На Миколаївщині розширють будівництво "зелених" електростанцій

В Очаківському районі заклали капсулу шостої черги будівництва вітряного парку
Depo.Миколаїв
26 травня 2016 09:54
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині розширють будівництво "зелених" електростанцій
На Миколаївщині розширють будівництво "зелених" електростанцій

В Очаківському районі дали старт будівництву "Вітряного парку Причорноморський", заклавши капсулу шостої черги. Як розповів генеральний директор ТОВ "Керуюча компанія "Вітряні парки України" Владислав Єрьоменко, генерація вітряного парку " Очаківський" минулого року склала майже 130 млн кВт-год, а це 50 тисяч домоволодінь. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Єрьоменко додав, що за період будівництва вітряних парків в Миколаївській області було задіяно кілька тисяч співробітників та залучено багато компаній, підприємств, в тому числі і миколаївських. Він розповів, що під час підготовки до будівництва вітряного парку "Причорноморський" в рамках договорів про соціальне партнерство в Очаківський район було направлено 500 тисяч грн. Компанія інвестувала в регіон більше 100 млн грн для реконструкцій підстанцій і мереж, що дозволило поліпшити якість електропостачання.

На Миколаївщині розширють будівництво "зелених" електростнацій

Завдяки реконструкції в Очаківському районі з використанням сучасних матеріалів побудовано нову повітряну лінію 35 кВ. Збільшено потужність підстанції "Очаківська" за рахунок установки нового трансформатора, що дозволить в подальшому розвивати і підключати до мереж великих споживачів, таких, наприклад як порт або міні-заводи.

На Миколаївщині розширють будівництво "зелених" електростнацій

"Вітряний парк "Причорноморський" це три нові вітроенергетичні установки (2, 2,5 і 3 МВт), в планах інвесторів розширювати існуючі парки і будувати турбіну нового класу в нашій області. Зазначимо, що за час роботи вітряного парку "Очаківський" до обласного бюджету надійшло різних податків на загальну суму 6 млн грн. Голова ОДА Вадим Меріков розповів, що є ще кілька напрацювань зі створення таких парків "зеленої" електроенергії, і вже проводяться переговори по ряду нових проектів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв