На Миколаївщині розміновують акваторію Чорного моря в районі Кінбурну

Групою водолазних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення продовжено обстеження підводної акваторії
Depo.Миколаїв
23 вересня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині розміновують акваторію Чорного моря в районі Кінбурну
На Миколаївщині розміновують акваторію Чорного моря в районі Кінбурну

Миколаївська область: розпочато осінній етап проведення робіт по приведенню в безпечний стан акваторії Чорного моря в районі Кінбурнського півострова, повідомляє Depo.Миколаїв.

На Миколаївщині розміновують акваторію Чорного моря в районі Кінбурну - фото 1

На виконання Загальнодержавної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки та річного Плану Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, починаючи з 18 вересня, розпочато осінній етап проведення робіт по розмінуванню та приведенню в безпечний стан акваторії Чорного моря в районі Кінбурнського півострова.

На Миколаївщині розміновують акваторію Чорного моря в районі Кінбурну - фото 2

Групою водолазних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення продовжено обстеження підводної акваторії на предмет виявлення боєприпасів часів минулих війн. З початку проведення робіт, водолазним розрахунком виявлено 59 вибухонебезпечних предметів: 6 артилерійських снарядів калібром 150 мм, 7– 100 мм, 28 - калібром 76 мм та 18 підривників.

На Миколаївщині розміновують акваторію Чорного моря в районі Кінбурну - фото 3

21 вересня до Кінбурнського півострову із робочим візитом прибув начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко: "Територія Кінбурнського півострова кожного року стає більш "людною", цьогорічний сезон відпочинку продемонстрував це. З урахуванням того, що в акваторії чимало вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, а інколи такі "подарунки" вимиваються водою на берег, суттєво збільшується ризик виникнення надзвичайних подій та ситуацій. Завдання кожної структури забезпечити громадянам безпеку та не допустити травмування наших співвітчизників. Заради досягнення даної мети ми повинні працювати всі разом, виконуючи кожен свої завдання за призначенням". 

На Миколаївщині розміновують акваторію Чорного моря в районі Кінбурну - фото 4

В рамках візиту, згідно з планом проведення робіт, 21 вересня водолазами було проведено транспортування та знищення виявлених вибухонебезпечних предметів шляхом контрольованого підриву.

Роботи по приведенню в безпечний стан акваторії Чорного моря наразі тривають та здійснюватимуться доки дозволятимуть погодні умови.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв