На Миколаївщині рибалка копав "наживку", а знайшов рушницю

Чоловік копав у заростях "наживку" та знайшов мисливську гладкоствольну рушницю 16 калібру, яка була прикидана землею
Depo.Миколаїв
12 липня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині рибалка копав "наживку", а знайшов рушницю
На Миколаївщині рибалка копав "наживку", а знайшов рушницю

Копаючи "наживку" для риболовлі, чоловік віднайшов мисливську рушницю, яку добровільно здав до поліції, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.
До чергової частини Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в

Миколаївській області звернувся 45-річний місцевий мешканець. Чоловік розповів правоохоронцям, що зібравшись порибалити на березі річки Кодима, що протікає у передмісті Первомайська, він копав у заростях "наживку" та знайшов мисливську гладкоствольну рушницю 16 калібру, яка була прикидана землею. Знаючи про можливість добровільної видачі зброї органам поліції та уникнення кримінальної відповідальності, заявник вирішив віднести "знахідку" до правоохоронців, виявивши бажання оформити на неї дозвільні документи на своє ім’я.

Шановні громадяни! Правоохоронці нагадують, що в період з 01 по 31 липня 2016 року на території Миколаївської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до територіальних підрозділів поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали.

Відповідно до діючого законодавства, громадяни, які протягом липня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Нагадуємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв