На Миколаївщині резервісти розпочали інтенсивні бойові навчання з бійцями 79-ки

Резервісти в складі підрозділів військової частини відпрацьовують основи тактичної підготовки — дії в наступі та в обороні
Depo.Миколаїв
8 вересня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині резервісти розпочали інтенсивні бойові навчання з бійцями 79-ки
На Миколаївщині резервісти розпочали інтенсивні бойові навчання з бійцями 79-ки

Резервісти, які прибули на навчальні збори в 79 окрему десантно-штурмову бригаду ВДВ проходять інтенсивне бойове навчання. Зокрема, резервісти в складі підрозділів військової частини відпрацьовують основи тактичної підготовки — дії в наступі та в обороні, ведення штурмових дій, зайняття та утримування позицій, організований відхід підрозділу, зайняття та покидання бойових машин тощо, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі бригади.

На Миколаївщині резервісти розпочали інтенсивні бойові навчання з бійцями 79-ки - фото 1

Із військовими проводяться заняття з роботи на радіостанціях, з інженерної підготовки — обладнання та маскування позицій з урахуванням використання мінно-вибухових та інженерних загороджень, з мінної безпеки, заняття з топографічної та навігаційної підготовки, а також основ військово-медичних знань та надання першої медичної допомоги.

На Миколаївщині резервісти розпочали інтенсивні бойові навчання з бійцями 79-ки - фото 2

Вогнева підготовка включає в себе проведення практичних навчальних стрільб з різних видів стрілецької зброї та озброєння бойових машин як вдень, так і вночі.
Всі заняття на полігоні проводяться максимально насичено та з дотриманням вимог техніки безпеки.

На Миколаївщині резервісти розпочали інтенсивні бойові навчання з бійцями 79-ки - фото 3

Керівники на навчальних місцях — досвідчені інструктори з числа військовослужбовців бригади, які мають досвід, набутий в районі проведення АТО. Заняття проводяться за умов стовідсоткового контролю особового складу і мають на меті у стислий термін відновити та вдосконалити військові навички резервістів. Під час проведення занять велика увага приділяється практичному відпрацюванню всіх елементів вправ з безпосереднім багаторазовим виконанням всіх дій і рухів на навчальних місцях на полігоні як в індивідуальному порядку, так і в складі підрозділу.

На Миколаївщині резервісти розпочали інтенсивні бойові навчання з бійцями 79-ки - фото 4

Час, відведений на проведення навчання з резервістами, які прибули на збори в 79 окрему десантно-штурмову бригаду, максимально ефективно використовується для підвищення рівня бойової підготовки та злагодженості дій підрозділів бригади.
Наразі підрозділи бригади готуються до проведення бригадних тактичних навчань з десантуванням та бойовою стрільбою.

На Миколаївщині резервісти розпочали інтенсивні бойові навчання з бійцями 79-ки - фото 5

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв