ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині пройде інвестиційний форум "без краваток"

ібрані кошти будуть направлені на підтримку проекту "Ремонт пологового відділення Вознесенської центральної лікарні"
Depo.Миколаїв
30 квітня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині пройде інвестиційний форум "без краваток"
На Миколаївщині пройде інвестиційний форум "без краваток"

За ініціативи Вознесенського міського голови Віталія Лукова у місті пройде незвичайний інвестиційний благодійних захід, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

"Ми вирішили змінити формат традиційного інвестиційного форуму, зняти краватки, поспілкуватися з інвесторами, представниками бізнесу та міжнародними делегаціями у невимушеній атмосфері. Вознесенщина має великий потенціал, тож будуть представлені масштабні інвестиційні проекти, впевнений, що вони зацікавлять всіх учасників заходу. Крім відпочинку та ділового спілкування, захід носить благодійний характер. Зібрані кошти будуть направлені на підтримку проекту "Ремонт пологового відділення Вознесенської центральної лікарні", – розповів Віталій Луков.

Він також зазначив, що дата проведення заходу обрана не випадково: "Дні Європи у Вознесенську пройдуть під гаслом благодійності та інвестиційної привабливості".

"Вечір в стилі JEANS" відбудеться 21 травня на міській набережній Вознесенська.

Серед гостей – представники консульства Польщі в Україні, відомі бізнесмени, інвестори, керівництво області, народні депутати України.

Якщо ви бажаєте долучитись до благодійного заходу, телефонуйте за номером: 099 725 12 80.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв