На Миколаївщині проведуть вибори в п'яти об'єднаних громадах

Ще 15 об'єднаних громад очікують рішення ЦВК про призначення перших вибор
Depo.Миколаїв
27 вересня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині проведуть вибори в п
На Миколаївщині проведуть вибори в п'яти об'єднаних громадах

23 вересня Центральна виборча комісія прийняла постанову за № 396 "Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 11 грудня 2016 року», у якій визначено долю  низки громад Миколаївщини, повідомляє Depo.Миколаїв.

Координатор  Миколаївського регіонального офісу реформ Валентин Бойко коментує: "В Олександрівській, Прибужанівській, Мостівській, Михайлівській та Чорноморській  об’єднаних територіальних громадах, утворених у 2016 році у межах Миколаївської області, призначено на неділю 11 грудня 2016 року перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. Для цих громад з 22 жовтня 2016 року оголошено початок виборчого процесу".

   Слід зазначити, що 22 вересня на засіданні Кабінету Міністрів  прийнято розпорядження про виділення додатково у 2016 році 30 млн грн на проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах. Це надасть можливість провести вже у цьому році перші вибори у майже 200 новостворених об’єднаних громадах і ці громади зможуть з наступного року перейти прямі міжбюджетні відносини з Держбюджетом.

Щодо Миколаївщини, то сьогодні ще 15 об'єднаних громад очікують рішення ЦВК про призначення перших виборів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв