На Миколаївщині продовжують вкладати нові дороги

На сьогодні у багатьох місцях міста, у приватному секторі, відсутні нормальні дороги з твердим покриттям і внутрішньоквартальні проїзди
Depo.Миколаїв
1 серпня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині продовжують вкладати нові дороги
На Миколаївщині продовжують вкладати нові дороги

У суботу, 30 липня, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у супроводі начальників управлінь і керівництва Заводського району перевірив хід виконання робіт з благоустрою Великої і Малої Корених, а також в Центральному районі, у мкр. Варварівка, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

На сьогодні у багатьох місцях міста, у приватному секторі, відсутні нормальні дороги з твердим покриттям і внутрішньоквартальні проїзди. Мешканці пишуть про свої біди і просять включити не тільки дороги в центральній частині міста, а й їх вулиці у віддалених мікрорайонах, у план виконуваних робіт. Міська влада, нехай і повільно, але повертається обличчям до мешканців приватного сектору та їхніх проблем.

Так, згідно з планом, у Заводському районі, зокрема у Великій Коренисі, нове асфальтове покриття отримали вулиці Бориса Фармаковского (3600 кв. м), Млинна (3250 кв. м) і Покровська (2570 кв. м). І хоча у переліку виконаних робіт ці вулиці значаться, як "капітально відремонтовані", за фактом ж, нитки доріг протягнуті "з нуля" - твердого покриття тут ніколи не було.

А ось у Малій Коренисі мер з супроводжуючими оглянув ділянку робіт, які тільки плануються - відновлення покриття по вул. Миру. Свого часу по вулиці тягнули водопровід, так розривали-закопували канави, що ходити і їздити тут стало великою проблемою. Міська влада вирішила повернути вулицю у належний вигляд.

У мкр. Варварівка міське керівництво оглянуло вулицю Бузьку (тут замість старої розсипалася за багато років бруківки поклали сучасне покриття) і частина вулиці Гастелло, де було прийнято рішення продовжити асфальт до місцевого дитсадку, школи № 61 та сімейної амбулаторії.

Олександр Сєнкевич відзначив високу якість робіт, виконаних ТОВ "Миколаївавтодор" (керівник - депутат міської ради Сергій Шульгач) у Великій Коренисі й у Варварівці, але залишився незадоволений санітарним станом вулиць у приватному секторі: незважаючи на те, що багато з них вже асфальтовані, але про прибирання узбіч від піску комунальні служби не подбали.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв