На Миколаївщині призначили нового очільника поліції охорони

Новим начальником став майор поліції В'ячеслав Ципан
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 19:14
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині призначили нового очільника поліції охорони
На Миколаївщині призначили нового очільника поліції охорони

Особовому складу Управління поліції охорони в Миколаївській області представлено керівника. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі відомства.

Наказом голови Національної поліції України майора поліції В'ячеслава Ципана призначено начальником УПО Миколаївської області. Заступник начальника ДПО Національної поліції України полковник поліції Володимир Семенина представив присутнім нового керівника як молодого та перспективного поліцейського.

"Час становлення поліції - складний період, але завдяки спільним зусиллям вашого колективу та новопризначеного начальника, я вважаю, що Управління поліції охорони в Миколаївській області й надалі буде показувати хороші результати щодо забезпечення правопорядку в області, охорони об'єктів особливої важливості та надійного захисту майна громадян", - наголосив у своєму виступі Семенина.

Довідково: В'ячеслав Ципан народився 7 серпня 1985 року. Освіта: вища, в 2006 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ, в 2010 - магістратуру управління МВС. З 2006 по 2015 р. - служба в ОВС України в відділах боротьби з незаконним обігом наркотиків, ДДСО при МВС України. З 2015 по теперішній час - служба в Національній поліції України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв