На Миколаївщині потяг відрізав ногу п'яному чоловіку

Чоловік хотів скоротити дорогу, коли повертався з гостей, але його нога застрягла у "пастці"
Depo.Миколаїв
27 липня 2016 09:10
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині потяг відрізав ногу п
На Миколаївщині потяг відрізав ногу п'яному чоловіку

Повертаючись додому, 66-річний чоловік, вирішивши необачливо "зрізати" відстань, переходив через залізничну колію та, застрягши в ній, потрапив під потяг. Як результат – ампутована частина ноги. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної поліції.

О 3:00 до чергової частини Первомайського відділу поліції надійшло повідомлення від чергової залізничної станції "Первомайськ на Бузі", що помічник машиніста електропотягу, який рухався в напрямку станції "Котовськ", знайшов чоловіка. Індицент стався на глухому перехресті стрілочних переводів, на відстані близько 300м від залізничного вокзалу, розташованого по вул. Революції в Первомайську. Чоловік перебував в шоковому стані, в алкогольному сп'янінні. В нього була відрізана нога нижче коліна.

Постраждалого було доставлено до медичного закладу, де лікарі надали йому першу невідкладну допомогу. Прийшовши до свідомості, 66-річний потерпілий пояснив правоохоронцям, що близько 2:50 він повертався додому від свого товариша, у якого був в гостях та вживав з ним спиртні напої. Щоб скоротити відстань додому, він вирішив піти через залізничну колію, на якій стояли вагони.

Обходячи один із вагонів, постраждалий не помітив, що в його напрямку рухається потяг, і саме в цей час його нога застрягла між коліями. Коли постраждалий намагався "виплутатися", то лише тоді помітив, що по колії, в якій застрягла його нога, рухається потяг, але було вже пізно, як результат - відрізана частина ноги.

Інформацію про подію внесено до журналу єдиного обліку Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області, проводиться перевірка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв