ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині породілля втратила немовля, бо п'яний лікар проспав її огляд

Черговий лікар, який в той момент знаходився в стані алкогольного сп'яніння, не провів ретельного огляду, а просто спав
Depo.Миколаїв
11 травня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині породілля втратила немовля, бо п
На Миколаївщині породілля втратила немовля, бо п'яний лікар проспав її огляд

На Миколаївщині через халатне ставлення лікарів Снігурівської ЦРЛ померла новонароджена дитина, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Снігурівка-ІНФО".

Так, 29 квітня, по прибуттю в пологове відділення районної лікарні, у жінки почалися перейми. Однак черговий лікар - Віктор Зубик, який в той момент знаходився в стані алкогольного сп'яніння, не провів ретельного огляду, а просто спав.

За твердженням чоловіка породіллі, у його дружини це була друга вагітність. Був рубець на матці і всі покази для проведення кесаревого розтину. Відмову від даної операції жінка не підписувала, але їй його ніхто і не пропонував. Вранці 30 квітня пологи приймала лікар Ірина Ласкович.

"Мама моя була присутня на пологах. Вона все бачила - дитина була синя. Дитячий лікар сердечко запустив... До прибуття санавіації 5 годин  дитячі лікарі билися, але нічого не зробили. Дитину не врятували", - розповів батько.

За його словами, Ірина Ласкович, яка приймала пологи, говорила, що у дитини було сильне обвиття пуповиною. Але, після того, як чоловік написав заяву в правоохоронні органи, лікарі почали стверджувати, що дитина померла через вроджену ваду серця.

"Нам Зборівський робив УЗД - показувало без патологій, все було нормально. Коли прийшла дитячий лікар, Ірина Володимирівна Ласкович сказала, що пуповинна петля на шиї була замотана. А коли вони (лікарі райлікарні, - ред.) дізналися, що я написав заяву, то вони вже змінили свої свідчення. Дізналися, що я сердечник і написали, що у дитини був уроджений порок серця і судин. Я з ними не згоден", - стверджує чоловік.

Чоловік написав заяви про халатне ставлення лікарів в поліцію, в прокуратуру і в районну адміністрацію.

В обласному управлінні охорони здоров'я повідомили, що дадуть офіційний коментар, коли розберуться в цій ситуації.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв