На Миколаївщині поліцейські стали учасниками 35 ДТП

В аваріях за участю правоохоронців загинули четверо осіб
Depo.Миколаїв
9 серпня 2016 16:47
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині поліцейські стали учасниками 35 ДТП
На Миколаївщині поліцейські стали учасниками 35 ДТП

За дев'ять місяців миколаївські правоохоронці потрапили у 35 ДТП. Про це йдеться у відповіді волонтеру Павлу Чорнотенку від МВД. Документ він виклав у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Згідно з відповіддю, працівники Нацполіції на Миколаївщині у період з 7 листопада 2015 року по 31 липня 2016 року потрапили у 35 ДТП, зокрема вісім - з постраждалими. У них травмувалися - десять осіб, загинули - чотири. Серед загиблих немає правоохоронців. Проте травми отримали п'ять працівників поліції.

В цілому по Україні правоохоронці стали учасниками 883 ДТП. Найбільше аварій сталося у Києві (177). Найвища кількість загиблих - у Харківській області (шість), травмованих - у Донецькій (42). Також на Донеччині найбільше трамвованих у ДТП поліцейських - 22. А ось найменше аварій за участю правоохоронців у Волинській області - всього дев'ять.

Зауважимо, що до структури Наполіції входять патрульна поліція, поліція охорони, кримінальна поліція, поліція особливого призначення ("Корд"), органи досудового розслідування та спеціальна поліція.

На Миколаївщині поліцейські стали учасниками 35 ДТП

Нагадаємо, що у лютому цього року у ДТП потрапив поліцейський охорони Валерій Агаджанов, який кермував BMW. Під час аварії загинуло четверо пасажирів. Як стало відомо під час судового розгляду, Агаджанов "летів" зі швидкістю близько 140 км/год.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв