На Миколаївщині подорожчали енергоносії і подешевшали продукти

Приріст цін на одяг і взуття становив 11,9%

На Миколаївщині подорожчали енергоносії…

У березні 2016р. порівняно з попереднім місяцем на споживчому ринку Миколаївської області ціни зросли на 0,4% (по Україні в цілому, без урахування тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя та частини зони проведення АТО – на 1,0%), з початку року – на 1,2% (на 1,5%), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі головного управління статистики. 

У березні п.р. на споживчому ринку області продукти харчування та безалкогольні напої знизились в ціні на 1,7%

Овочі подешевшали на 5,4%, з них: картопля – на 11,2%, капуста – на 6,9%, коренеплоди (буряк, морква), цибуля та гриби – на 4,6%, овочі, вирощені з їхнього насіння (огірки, помідори) – на 3,8%.
Молоко, сир та яйця стали коштувати на 4,7% менше, а саме: яйця – на 19,7%, сметана – на 4%, молоко – на 3,8%.

Вартість м’яса та м’ясопродуктів зменшилась на 2,7%, риби та продуктів з риби –на 1,3%, безалкогольних напоїв – на 0,9%, олії та жирів – на 0,6%.

Разом з цим, фрукти подорожчали на 1%, хліб і хлібопродукти – на 0,5%, цукор, джем, мед, шоколад та кондитерські вироби – на 0,4%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби здорожчали на 0,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,9% відбулося, головним чином, за рахунок підвищення вартості електроенергії на 25,3%.

У сфері транспорту ціни зросли на 0,4%, що зумовлено подорожчанням велосипедів на 3,5%, дизельного пального – на 3,4%, проїзду в міжміському поїзді – на 3,2%, водночас, легкові автомобілі, вироблені в Україні та в країнах ЄС, подешевшали на 3,5% та 2,7%, відповідно, газ скраплений для автомобілів – на 3,4%.

Приріст цін на одяг і взуття становив 11,9%.

Внаслідок зростання вартості вітамінів імпортованих на 4,1%, послуг санаторно–курортних установ – на 3,8%, жарознижувальних та знеболювальних препаратів імпортованих – на 2%, судинорозширювальних засобів імпортованих і вітамінів вітчизняних – на 1,6% та 1,5%, відповідно, ціни у сфері охорони здоров’я в цілому зросли на 0,7%.

На 1,3% підвищилися ціни у сфері ресторанного та готельного бізнесу, на 0,5% – у сфері відпочинку і культури, на 0,1% – у сфері зв’язку.

Крім цього, на 0,4% подорожчали різні товари та послуги, на 0,2% – предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла.
У

сфері освіти ціни залишилися на стовідсотковому рівні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme