ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині "накрили" конвертцентр, що заробив понад 30 мільйонів доларів

Шахраї працювали із підприємствами Миколаївської, Одеської та Херсонської областей
Depo.Миколаїв
5 квітня 2016 11:24
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині "накрили" конвертцентр, що заробив понад 30 мільйонів доларів
На Миколаївщині "накрили" конвертцентр, що заробив понад 30 мільйонів доларів

Оперативними працівниками Державної фіскальної служби у Миколаївській області ліквідовано "конвертаційний центр", який надавав послуги підприємствам Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Злодії незаконно переводили безготівкові кошти в готівку та легалізували сільгосппродукцію, яка була придбана за готівку та в подальшому реалізована на експорт. Операції в бухгалтерському обліку при цьому не проводилися. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласного управління ДФС.

Загальний обсяг таких протиправних послуг за 2015-2016 роки склав понад 30 млн долларів. При цьому "ділки", щоб не повертати валютну виручку від експортованої сільгосппродукції, використовували фіктивні підприємства-експортери, основним завданням яких було документальне оформлення експортних операцій та переведення валютної виручки на рахунки офшорних компаній.

За результатами проведених заходів накладено арешт на 165 рахунків 65 суб'єктів господарської діяльності, вилучено 15 печаток, документи "фіктивних" та "транзитних" підприємств, які задіяно у схемах конвертації грошових коштів, комп'ютерна техніка, за допомогою якої здійснювалось ведення бухгалтерського обліку на підприємствах.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв