На Миколаївщині почали офіційно шукати заміну Мерікову

Порошенко оголосив конкурс на посаду голови Миколаївської ОДА
Depo.Миколаїв
9 серпня 2016 15:02
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині почали офіційно шукати заміну Мерікову
На Миколаївщині почали офіційно шукати заміну Мерікову

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голів місцевих державних адміністрацій". Серед них - і Миколаївської ОДА. Про це йдеться на сайті голови держави, повідомляє Depo.Миколаїв.

Станом на 8 серпня вакантними є посада голови обласної та 49 голів районних державних адміністрацій. Президентом України оголошено конкурс на одну вакантну посаду голови обласної та 10 голів районних державних адміністрацій.

Проводити конкурс буде спеціальна комісія: "Законом України "Про державну службу" посади голів місцевих державних адміністрацій віднесені до категорії "А". Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад цієї категорії здійснює Комісія з питань вищого корпусу державної служби. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 490 утворено відповідну Комісію та затверджено її персональний склад. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії здійснює центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері державної служби", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков подав у відставку після гучного корупційного скандалу з його першим заступником Миколою Романчуком. Під час візиту до Миколаєва 15 червня Порошенко заявив, що Меріков написав заяву на звільнення.

Кабмін прийняв заяву 24 червня. 29 червня Порошенко звільнив Мерікова.

Одним з кандидатів на посаду називають нардепа Олексія Савченка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв