ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині підприємство підробило документи, щоб незаконно добувати граніт

За попередніми оцінками, державі завдано збитків на загальну суму понад 50 млн грн
Depo.Миколаїв
22 квітня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині підприємство підробило документи, щоб незаконно добувати граніт
На Миколаївщині підприємство підробило документи, щоб незаконно добувати граніт

Прокуратурою області за матеріалами УСБУ в області 22.04.2016 розпочато кримінальні провадження щодо посадових осіб ПАТ "Микитівський гранітний кар’єр", які зловживаючи службовим становищем незаконно видобували корисні копалини (граніт, гнейс та пісок) на території Вознесенського та Новобузького районів області на підставі підроблених актів про надання гірничого відводу, за ознаками правопорушень, передбачених відповідними частинами статей 240, 364, 366 КК України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Зокрема, підприємством упродовж тривалого часу здійснюється незаконне видобування корисних копалин, у тому числі загальнодержавного значення, на підставі актів про надання гірничого відводу, нібито виданих головою Миколаївської обласної ради.

За попередніми оцінками, державі завдано збитків на загальну суму понад 50 млн грн.

Детальніше про скоєні злочини та інкриміновані статті КК:

За фактом незаконного видобування ПАТ "Микитівський гранітний кар’єр" корисних копалин загальнодержавного значення на підставі підроблених дозвільних документів – актів про надання гірничого відводу на розробку Микитівського родовища граніту та Олександрійського родовища піску у Вознесенському районі, Софіївського родовища гнейсів у Новобузькому районі області, внаслідок чого, державі завдано збитків на загальну суму понад 50 млн.грн., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України.

За фактом складання та видачі службовими особами ПАТ "Микитівський гранітний кар’єр" та Миколаївської обласної ради завідомо неправдивих офіційних документів - актів про надання гірничого відводу на розробку Микитівського родовища граніту та Олександрійського родовища піску у Вознесенському районі, Софіївського родовища гнейсів у Новобузькому районі області, на підставі яких підприємством здійснюється незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення, внаслідок чого, державі завдано збитків на загальну суму понад 50 млн.грн., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України.

За фактом зловживання службовими особами ПАТ "Микитівський гранітний кар’єр" та Миколаївської обласної ради своїм службовим становищем шляхом організації незаконного видобування підприємством корисних копалин загальнодержавного значення на підставі підроблених дозвільних документів – актів про надання гірничого відводу на розробку Микитівського родовища граніту та Олександрійського родовища піску у Вознесенському районі, Софіївського родовища гнейсів у Новобузькому районі області, внаслідок чого, державі завдано збитків на загальну суму понад 50 млн.грн., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв