На Миколаївщині під час купання у річці зникли дві дитини

Місцеві жителі почали бити на сполох через те, що рятувальники поїхали, так і не знайшовши дівчат
Depo.Миколаїв
3 серпня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині під час купання у річці зникли дві дитини
На Миколаївщині під час купання у річці зникли дві дитини

Вчора, 2 серпня, у селі Велике Артакове Березнегуватського району пропали двоє дітей, які пішли купатися на річку. Місцеві жителі почали бити на сполох, тому що рятувальники одразу не знайшли дітей та поїхали. Про це в коментарях Depo.Миколаїв повідомила читачка Альона, яка звернулася до журналіств по допомогу.

Як повідомили читачі, дівчата зникли вчора, 2 серпня, близько 14 години. Діти не з самого села Велике Артахове, а з Мурахівки, також Березнегуватського району. Альона зазначає, що рятувальники шукали зниклих з три години, а потім поставили сітку і сказали, що шукати сенсу далі немає:

"Ніхто не хотів шукати дітей, поки самі не спливуть. Люди почали самі шукати, пірнати", - розповідає Альона.

Depo.Миколаїв звернулося за коментарями в прес-службу ДСНС в Миколаївські області. Нам повідомили, що наразі шукати дітей відправили водолазів - дві машини. Також уточнили, що вчора виїжджали аварійно-рятувальне відділення Державної пожежно-рятувальної частиниики, яке не можуть проводити пошукові роботи у воді. Тралення річки не дало результату.

Також уточнили, що дівчата 2002 та 2004 року народження пішли купатися без дозволу батьків. "Неподалік перебували дорослі, які бачили, як тонули дівчата та допомогти їм були вже не в змозі, відразу зателефонували до поліції та повідомили про подію", - додали в прес-службі. 

Сьогодні шукають дітей відділення водолазно-рятувальних робіт та підводного розмінування.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв