ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині оголосили умови відновлення роботи Врадіївського маслосирцеху

Керівництво ПАТ "Первомайський молочноконсервний комбінат" заявило, що хоче побачити реального інвестора
Depo.Миколаїв
8 квітня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині оголосили умови відновлення роботи Врадіївського маслосирцеху
На Миколаївщині оголосили умови відновлення роботи Врадіївського маслосирцеху

В середу, 6 квітня, за участю заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Боня відбувся черговий етап перемовин між керівництвом ПАТ "Первомайський молочноконсервний комбінат" та представниками ініціативної групи. Головне питання обговорення – відновлення роботи Врадіївського маслосирцеху.

Конфлікт виник, коли керівництво ПАТ "Первомайський молочноконсервний комбінат" з економічних причин вирішило, що Врадіївський маслосирцех є нерентабельним та. Бажаючи оптимізувати виробництво, запропонувало робітникам заводу перенести частину потужностей до Первомайська із збереженням робочих місць. Представники трудового колективу не погодились на такі умови. За переконанням працівників цеху шанс відновити рентабельність підприємства є – головне бажання.

У ході вчорашніх перемовин генеральний директор ПАТ "Первомайський молочноконсервний комбінат" Віктор Прокопенко запропонував шлях виходу із конфліктної ситуації – знайти інвестора, який буде зацікавлений у відновленні виробництва та вкладатиме кошти у налагодження процесу саме Врадіївського цеху.

Тільки за такої умови, керівництво Первомайського комбінату готове не лише залишити все необхідне для роботи обладнання, але й провести перший пуск потужностей виробництва, щоб підтвердити його працездатність.

"Тільки завдяки втручанню керівництва області ми пішли на зустріч та вирішили залишити обладнання на території Врадіївського цеху, не перевозити його до Первомайська, – сказав Віктор Прокопенко, – але ми повинні знати, хто буде інвестором".

За словами В’ячеслава Боня, на такі поступки керівництво ПАТ "Первомайський молочноконсервний комбінат" погодилось у результаті складних перемовин, хоча облдержадміністрація не має права втручатися у господарську діяльність підприємств.

"Для мене є дві важливі речі. Перш за все, люди мають бути забезпечені роботою, а підприємство повинно працювати. Саме тому я сьогодні тут, щоб обидві сторони розробили конкретний план дій та прийняли компромісне рішення", – сказав В’ячеслав Бонь.

За результатами зустрічі прийнято рішення з’ясувати всі юридичні тонкощі та економічну складову, тож представники ініціативної групи разом з фахівцями візьмуться за вивчення необхідних документів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв