На Миколаївщині неадекватна жінка б'є та годує дітей кормом для тварин

Про інцидент повідомили сусіди психічно хворої жінки, яка напала на вагітну
Depo.Миколаїв
20 липня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині неадекватна жінка б
На Миколаївщині неадекватна жінка б'є та годує дітей кормом для тварин

Вранці, 19 липня, до міського голови Вознесенська Віталія Лукова прийшли мешканці мікрорайону Болгарка зі скаргою на свою сусідку, яка, за їхніми словами, є психічно хворою, не доглядає належним чином за дітьми: б’є, годує кормом для тварин. Від неадекватної поведінки жінки постраждала і вагітна сусідка, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Міський голова одразу ж викликав начальника Управління освіти Світлану Кисільову, начальника Служби у справах дітей Жанну Тичинську, районного психіатра Олександра Сірошенка. Згодом до них приєднався і дільничний інспектор, який підтвердив періодичні виклики сусідів до даної громадянки. А от нарікань з боку педагогів на недогляд за дітьми зі школи чи дошкільного закладу ніколи не було.

Більше того, самі ж скаржники стверджують, що жінка не завжди має неадекватну поведінку, а тільки, коли хвороба загострюється. На обліку ж в психіатра громадянка не перебуває, тому, за словами поліцейського, до неї не застосовувались примусовий привід на обстеження чи затримання.

Вислухавши усі аргументи, міський голова дав доручення начальнику Служби у справах дітей Жанні Тичинській обстежити помешкання вищезгаданої громадянки та умови утримання дітей. Для того, щоб у спеціалістів була можливість обстежити стан психічного здоров’я громадянки, сусіди написали заяви на ім’я головного лікаря Вознесенської ЦРЛ та обласного психіатра. Зі свого боку, Олександр Сірошенко пообіцяв з’ясувати чи перебувала жінка коли-небудь на обліку як психічно хвора. Якщо ж підозри сусідів підтвердяться, громадянку відправлять на примусове психіатричне лікування.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв