На Миколаївщині на землі під пасовища розгорнулось масштабне будівництво

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Первомайським відділом Нацполіції в області
Depo.Миколаїв
22 липня 2016 18:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині на землі під пасовища розгорнулось масштабне будівництво
На Миколаївщині на землі під пасовища розгорнулось масштабне будівництво

Первомайською місцевою прокуратурою виявлено факт нецільового використання земельної ділянки площею майже 8 га, розташованої на території Мигіївської сільської ради Первомайського району, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Зокрема, встановлено, що у 2012 році Первомайською райдержадміністрацією зазначену земельну ділянку передано фізичній особі в оренду для сінокосіння та випасання худоби. Однак ця ділянка орендарем використовується не за цільовим призначенням - на ній створено штучні водойми та побудовано об’єкти нерухомості, що є порушенням природоохоронного режиму використання земельних ділянок.

Незважаючи на це, посадові особи райдержадміністрації, як сторони по договору, не контролювали виконання громадянином умов договору та додержання вимог законодавства.

Реагуючи на порушення, прокуратура 18.07.2016 розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Первомайським відділом Нацполіції в області.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв