На Миколаївщині на воді загинуло дві людини

Тільки за минулу добу на воді загинуло 2 людини, а від початку року вода забрала 30 життів і 2 з них дитячі
Depo.Миколаїв
29 липня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині на воді загинуло дві людини
На Миколаївщині на воді загинуло дві людини

На вулиці спекотна погода, тому люди шукають прохолоди біля води. По-перше відпочивати на узбережжі моря, річки або ставку – приємно, а по-друге - це корисно для здоров’я, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників.

Поряд із цим не всі замислюються над обов’язковим фактором, як безпека. Вживають алкогольні напої під час відпочинку, а потім йдуть купатись, залишають без нагляду малолітніх дітей, запливають далеко від берега, переоцінюючи свої можливості. Ця безвідповідальність, несерйозне ставлення до свого життя призводить до непоправних наслідків. Яскравим прикладом цього є той факт, що тільки за минулу добу на воді загинуло 2 людини, а від початку року вода забрала 30 життів і 2 з них дитячі.

Так, 27 липня до оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, від співробітників поліції, надійшло повідомлення про факти загибелі людей у водній акваторії Бузького лиману. Випадки трапились поблизу с. Велика Корениха та у Інгульському районі м. Миколаєва. Загиблим чоловікам було 30 – 35 років. Тіла загиблих, без ознак насильницької смерті, доставлені до судмедекспертизи м. Миколаєва

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області попереджає! Шановні громадяни, ваша особиста безпека, в першу чергу, залежить від вас самих, адже, необдумані дії можуть призвести до трагічних наслідків. Бережіть себе та життя близьких вам людей! В екстреному випадку телефонуйте за номером "101"!

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв