На Миколаївщині можуть ввести мораторій на промисловий вилов риби

Депутати вимагають заборонити промисловий вилов риби та відкликання виданих підприємствам ліцензій
Depo.Миколаїв
6 червня 2016 12:34
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині можуть ввести мораторій на промисловий вилов риби
На Миколаївщині можуть ввести мораторій на промисловий вилов риби

У Миколаєві та області можуть повністю заборонити промисловий вилов риби на найближчі п'ять років. Депутати облради вже підготували звернення до до Державного агентства Рибного господарства України щодо введення мораторію на 5 років на промисловий вилов риби та відкликання виданих підприємствам ліцензій з промислового вилову риби у річці Південний Буг в межах Миколаївської області, повідомляє Depo.Миколаїв.

Причиною таких радикальних дій став безконтрольний вилов риби у річці Південний Буг у межах Миколаївської області: "Сучасне інтенсивне природокористування, промисловий вилов риби призводять до зниження природного потенціалу запасів водних живих біоресурсів (риби). Риболовецькі підприємства перегороджують Південний Буг "від берега до берега", приховуються вилови цінних та заборонених до вилову видів риб та зовсім не займаються її відтворенням".

Депутати вважають, що зменшення природних видів риб, що мешкали в Південному Бузі стається через захаращення прибережних берегів водоростями, що негативне в цілому впливає на навколишнє природне середовище та не залишає шансів на вилов природних видів риб рибалками-аматорами. Саме тому і вимагають введення мораторію.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв