На Миколаївщині можуть віддати АТОшникам більше 4 тис. га земель

Військовослужбовцям пропонують ознайомитися з матеріалами про вільні ділянки у відкритому доступі
Depo.Миколаїв
25 жовтня 2016 17:18
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині можуть віддати АТОшникам більше 4 тис. га земель
На Миколаївщині можуть віддати АТОшникам більше 4 тис. га земель

На сьогоднішній день у Миколаївській області учасники АТО вже подали більше восьми тисяч заяв на отримання земельних ділянок та одержали понад п'ять тисяч дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею 7,9 млн га. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду. Про це Depo.Миколаїв розповіли в Миколаївській ОДА.

Повідомляється, що із земель державної власності учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства. Під ці потреби 4194 військовим перепадуть землі площею більше семи 7,7 млн га, тобто 98% від виданих дозволів. Ще 72 ділянки площею 7,35 га призначені для ведення садівництва.

До органів самоврядування за отриманням землі звернулись 3818 учасників АТО. Частина заявників - 1240 військових - вже отримали дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення ділянок із земель комунальної власності. Інші заяви розглядаються.

Учасникам АТО нагадують, що землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону, 4,2 тис. га земель.

Раніше повідомлялося, що у Миколаївській області учасникам АТО передадуть у власність більше 5 тис. ділянок.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на D