На Миколаївщині мобілізований боєць-дезертир з судимістю знов загримів у тюрму

Рішенням Ленінського районного суду м Миколаєва вищезгаданий солдат засуджений до 5 років позбавлення волі
Depo.Миколаїв
2 вересня 2016 16:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині мобілізований боєць-дезертир з судимістю знов загримів у тюрму
На Миколаївщині мобілізований боєць-дезертир з судимістю знов загримів у тюрму

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України відстояла в апеляційному суді Миколаївської області свою позицію щодо покарання солдата однієї з військових частин на Миколаївщині, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі відомства.

Дослідивши матеріали справи, суд погодився з позицією державного обвинувача і своєю постановою відмовив у задоволенні апеляційних скарг боку захисту, залишивши в силі рішення суду першої інстанції.

Нагадаємо, що в травні минулого року військовослужбовець, покликаний до лав Збройних Сил України під час мобілізації, маючи непогашену судимість, з метою зовсім ухилитися від виконання обов'язків військової служби самовільно залишив розташування військової частини і 3,5 місяці продовжував незаконно перебувати за її межами до моменту свого затримання правоохоронними органами у Вінницькій області.

Рішенням Ленінського районного суду м Миколаєва вищезгаданий солдат засуджений до 5 років позбавлення волі.

Державне обвинувачення в кримінальному провадженні, за ч відкритому. 3 ст. 408 КК України підтримувала військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв