ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині міськрада купила кінотеатр за ціною трикімнатної квартири

Придбана будівля колишнього кінотеатру імені Суворова для розташування та обслуговування культурно-дозвільного центру
Depo.Миколаїв
1 квітня 2016 18:09
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині міськрада купила кінотеатр за ціною трикімнатної квартири
На Миколаївщині міськрада купила кінотеатр за ціною трикімнатної квартири

За ціною трикімнатної квартири буде придбана будівля колишнього кінотеатру імені Суворова для розташування та обслуговування культурно-дозвільного центру. Таке рішення, 25 березня під час чергової сесії, ухвалила Очаківська міська рада, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Після досить тривалої дискусії на тему, чи доцільно саме зараз витрачати один мільйон гривень з міського бюджету на придбання кінотеатру, місцеві народні обранці спільної згоди так і не дійшли. Проте, рада є органом дорадчим і для прийняття рішення в даному випадку достатньо було 50% голосів від загальної чисельності депутатів. Підтримали ідею придбання будівлі у власність територіальної громади 15 народних обранців - окремі представники партій "Наш край", "Опозиційний блок", "Нова держава", "Відродження" та "УКРОП". Своє рішення вони мотивували досить просто - дуже прийнятна вартість.

Слід наголосити, що саме за мільйон гривень місто колись продало будівлі кінотеатру та готелю "Гілея" як спільний комплекс. На час продажу ця сума дорівнювалась за діючим курсом долара близько 125-ти тисячам умовних одиниць.

Сьогодні ж вартість кінотеатру, в якому нинішній власних за декілька років зробив капітальний ремонт даху, фасаду, підлоги, систем водопроводу та каналізації, облаштував санвузли у підвалі приміщення, мала б, як ми розуміємо, зрости в рази.Однак вона становить лише 35 тис. у.о. Озвучена ціна є офіційною пропозицією, що надійшла від керівництва ТОВ "Тур-Гранд". Тож, не скористатись такою вигідною ситуацією було б не припустимо безгосподарським рішенням.

Ті ж депутати, які не підтримали пропозицію міського голови щодо придбання будівлі і облаштування в ній культурно-дозвільного центру, мотивували своє рішення прагматичним ставленням до сучасного економічного стану, пропонуючи витратити ці кошти і на ремонт доріг, і на реконструкцію системи каналізації.

На щастя тих, хто не ставить на одні шальки терезів культурний розвиток місцевої молоді і буденні безкінечні проблеми застарілої інфраструктури, виявилось більше. Тож, маючи відповідне рішення ради, виконавча влада міста тепер докладатиме зусиль для оформлення належного пакета документів, аби кіноконцертна зала вже незабаром прийняла своїх перших відвідувачів

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв