На Миколаївщині мати, що вбила та ховала на горищі маля, відбулася обмеженням волі

Новонароджену доньку жінка задушила і сховала її тіло на горищі, щоб потім закопати, як зійде сніг
Depo.Миколаїв
20 травня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині мати, що вбила та ховала на горищі маля, відбулася обмеженням волі
На Миколаївщині мати, що вбила та ховала на горищі маля, відбулася обмеженням волі

Вироком Ленінського районного суду м. Миколаєва 29-річну мешканку с. Піски Баштанського району визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 117 КК України (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Трагедія сталася на початку цього року. Місцева жителька народила дівчинку 30 січня. Зловмисниця вирішила позбутися немовляти тому, що це вже була шоста дитина в родині. Матір задушила свою новонароджену доньку і сховала її тіло на горищі.

За скоєний злочин її засуджено до 3 років обмеження волі.

Під час проведення досудового розслідування горе-матір позбавлено батьківських прав щодо 5 малолітніх дітей, яких передано під опіку родичам.

При призначенні покарання судом враховано ступінь тяжкості вчиненого злочину, дані щодо особи підсудної та відсутність у неї судимостей.

Раніше ми повідомляли, що до поліції про вбивство немовляти повідомили місцеві. Про чергову вагітність - вже шосту - оточуючи не знали через повну статуру матері. Але після чарки алкоголю вона проговорилася про вбивство новонародженої доньки.

Сама горе-мати повідомила, що це вже шоста дитина - всі її нащадки від різних чоловіків, які не брали участі у їх вихованні. Це і підштовхнуло її на вбивство немовляти: "їх і так забагато…". Сама ж жінка зізналася, що новонароджену доньку задушила і сховала її тіло на горищі, щоб потім закопати, як зійде сніг.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв