На Миколаївщині курсант отримав 5 років умовно, бо втік з Ширлану рятувати дочку

Донька підсудного перебувала в реанімації, тож військовий був вимушений влаштуватись на роботу, щоб оплатити 120 тис. грн за лікування
Depo.Миколаїв
3 жовтня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині курсант отримав 5 років умовно, бо втік з Ширлану рятувати дочку
На Миколаївщині курсант отримав 5 років умовно, бо втік з Ширлану рятувати дочку

На Миколаївщині курсанта навчального батальйону військової частини - польова пошта В3416, призваного за мобілізацією, визнали винним у дезертирстві та засудили  до п`яти років позбавлення волі з випробуванням, з іспитовим строком один рік. Відповідне рішення ухвалив Миколаївський районний суд, повідомляє Depo.Миколаїв.

Відповідно до наказу командира військової частини 29 січня 2015 року солдата було зараховано на всі види забезпечення та призначено на посаду курсанта навчального батальйону військової частини. Курсант, діючи всупереч інтересам служби та вимогам Статутів 10 березня 2015 року самовільно залишив військову частину з метою ухилення від військової служби в умовах особливого періоду, що дислокується за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Улянівка, та продовжував ухилятися від військової служби з метою ухилитися від військової служби в умовах особливого періоду до 18 березня 2016 року, проводячи службовий час на власний розсуд.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю і показав суду, що дійсно перебуваючи на території 235 загальновійськового полігону "Широколанівський" в складі військової частини польова пошта В3416 10.03.2015 року самовільно покинув місце служби, оскільки від дружини, яка не працює, дізнався, що його старша донька, 2009 року народження, захворіла та перебуває у лікарні. Приїхавши додому він дізнався що у доньки геморагічний  васкуліт та вона перебуває у реанімації. Оскільки необхідно було зібрати гроші на лікування доньки, він не повернувся до місця служби та влаштувався на роботу. На лікування доньки було витрачено 120 тис. грн. У вчиненому щиросердно розкаюється.

Зважаючи на вказані обставини суд присудив визнати курсанта винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 408 КК України  і призначити йому покарання у виді п`яти років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України   звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком один рік.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв