На Миколаївщині кількість ДТП зросла в рази у порівнянні з минулим роком

Правоохоронці називають основною причиною аварій недбалість водіїв, які умисно порушують ПДР
Depo.Миколаїв
3 серпня 2016 13:47
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині кількість ДТП зросла в рази у порівнянні з минулим роком
На Миколаївщині кількість ДТП зросла в рази у порівнянні з минулим роком

На Миколаївщині за перше півріччя зареєстрували 354 ДТП, в яких 30 осіб загинули і 469 отримали тілесні ушкодження. У порівнянні з минулим роком кількість аварій на дорогах збільшилася. Про це розповів начальник відділу нагляду за станом доріг та автомобільно-технічної інспекції Управління превентивної діяльності Нацполіції в Миколаївській області Руслан Мерзлих в ефірі програми "Гаряча лінія", повідомляє Depo.Миколаїв.

На території області, окрім Миколаєва, зареєстровано 183 ДТП, а у самому обласному центрі - 223. В них 12 осіб загинули і 269 травмувалися. Правоохоронець зазначає, що на міжнародних дорогах зареєстровано 36 аварій, на національних - шість, регіональних - 27, територіальних - чотири, обласних - 14, районних - чотири. При чому ДТП, які сталися через незадовільний стан доріг, не так багато.

Мерзлих констатує, що у порівнянні з минулим роком, кількість ДТП суттєво збільшилася не на декілька відсотків, а у рази. "Основна причина ДТП - це недбалість водіїв. Вони думають, що якщо порушать Правила дорожнього руху, то з ними ДТП не станеться: за їхньою участю або з їхньої вини. Водії умисно порушують ПДР", - зазначає правоохоронець.

Він визнає, що після розпуску ДАІ водії розлабилися і їздили, як їм заманеться. За словами Мерзлих, у Миколаєві з виходом патрульних на вулиці кермувальники почали побоюватися і думати. Крім того, штрафи б'ють по карманам порушників.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв