На Миколаївщині кількість бажаючих отримати субсидію виросла в 5 разів

В області має бути автоматично призначена субсидія 32166 сім'ям
Depo.Миколаїв
1 червня 2016 10:47
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині кількість бажаючих отримати субсидію виросла в 5 разів
На Миколаївщині кількість бажаючих отримати субсидію виросла в 5 разів

Вчора, 31 травня, під час виїзної колегії облдержадміністрації у Баштанському районі, директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс проінформувала про стан призначення субсидій в області, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Кількість сімей, яким призначено субсидію на оплату за житлово-комунальні послуги збільшилась у 5 разів, а для придбання твердого палива і скрапленого газу – у 3 рази. Перевиконано планові показники, поставлені перед Миколаївською областю з цього питання на 25%.

Тож субсидії в області отримає більше 142 тисяч сімей.

Починаючи з травня 2016 року за новим порядком в Миколаївській області прийнято 2656 заяв, з них оброблено 1509 заяв або 56,8%.

Вона наголосила, що враховуючи новий порядок призначення субсидій, працівникам управлінь соціального захисту, потрібно до 1 червня забезпечити автоматичне призначення субсидії на наступний період тим громадянам, у яких закінчився термін у травні 2016 року та відповідно у наступні місяці року.

В області має бути автоматично призначена субсидія 32166 сім'ям. За станом на кінець травня із зазначеної кількості субсидію призначено 11263 сім’ям, що становить 35%.

Говорячи про виконання даної вимоги, директор департаменту зазначила, що на сьогодні, 100 % забезпечили автоматичне призначення субсидій у м.Вознесенську, м.Очакові, Арбузинському, Братському, Веселинівському, Доманівському,Єланецькому, Кривоозерському, Очаківському районах.
Чого не можна сказати про м. Миколаєві (6,6%), м. Южноукраїнську (34,8%), Березнегуватському р-ні (41,4%), тут найнижчі показники. Голова облдержадміністрації Вадим Меріков доручив провести наради та активізувати інформаційну роботу в цих населених пунктах.

Тільки комплексний підхід до вирішення нагальних проблем в даній сфері дозволить виконувати поставлені завдання, переконана Ольга Сивопляс.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв