ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині інвалідам АТО та сім'ям загиблих видали 24 квартири

За весь період ведення Антитерористичної операції загинуло 136 бійців
Depo.Миколаїв
11 березня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині інвалідам АТО та сім
На Миколаївщині інвалідам АТО та сім'ям загиблих видали 24 квартири

Сьогодні, в ході сесії Миколаївської облради голова ОДА Вадим Меріков прозвітував, як місцева влада допомагає Героям України, які отримали каліцтва в зоні АТО, сім'ям загиблих та вимушеним переселенцям, повідомляє Depo.Миколаїв.

Медичну допомогу в області отримали 10 тисяч учасників АТО. При госпіталі ветеранів війни відкрито центр реабілітації учасників АТО. За гроші обюласного бюджету, а це близько 500 тисяч гривень, придбано медичне обладнання. 

"За підтримки меценатів і благодійників, нам вдалося з обласного благодійного фонду виділити матеріальну допомогу 88 сім'ям загиблих героїв, а це 4,4 млн грн. Вперше в 2015 році, в рамках виконання компклесної програми соціального захисту "Турбота" 376 демобілізованих учасників АТО і члени їх сімей отримали послуги соціально-психологічної підтримки. Оздоровлено - 326 демобілізованих, 57 загиблих учасників АТО отримали допомогу з обласного бюджету в сумі 647 тис грн", - розповів голова ОДА.

Протезно-ортопедичними виробами місцева влада забезпечила 13 бійців-інвалідів. Для сімей загиблих військовослужбовців минулого року було придбано 24 квартири, з них 4 - за рахунок меценатів, 20 - в рамках урядової програми надання житла сім'ям загиблих військовослужбовців і інвалідів І-ІІ групи учасників АТО. 

"Вперше за багато років придбано квартиру воїну-інтернаціоналісту Віктору Трофименко в селі Полігон Жовтневого району. В цьому році на ці потреби буде направлено вдвічі більше коштів", - додав Меріков.

Наразі в області перебуває близько 9 тисяч вимушених переселенців. 

Раніше ми вже повідомляли, що на Миколаївщині впіймали та обміняли на військововполонених 17 сепаратистів

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв