На Миколаївщині головлікар райлікарні пообіцяв "знести голову" депутату райради

Конфлікт стався через нещодавній скандал зі смертю новонародженого в ЦРЛ і майбутнім конкурсом на посаду головлікаря ЦРЛ
Depo.Миколаїв
28 травня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині головлікар райлікарні пообіцяв "знести голову" депутату райради
На Миколаївщині головлікар райлікарні пообіцяв "знести голову" депутату райради

Після сесії Снігурівської районного ради в.о. головного лікаря районної лікарні Олексій Ястребов погрожував фізичною розправою депутату райради Олегу Нартову. Конфлікт стався через нещодавній скандал зі смертю новонародженого в ЦРЛ і майбутнім конкурсом на посаду головлікаря ЦРЛ. Повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Ястребов назвав депутата Нартова покидьком і сказав, що якщо з його родичами щось трапиться, то він знесе йому голову.

Відзначимо, що найближчим часом буде обраний новий головлікар Снігурівської ЦРЛ. Претендентами на посаду головного лікаря районної лікарні є Тетяна Волошина, Валентин Шмегельський і Олексій Ястребов. Останнього депутат Нартов звинувачував в тому, що на сьогоднішній день головлікар не працює з колективом в плані дисципліни і халатно ставиться до своїх обов'язків.

Примітно, що в конфлікті став замішаний і батько недавно померлого в Снігурівській ЦРЛ новонародженого. Іван Залінскій сказав, що буде писати скаргу на депутата Нартова за те, що він зводить наклеп на Ястребова. За словами батька померлого немовляти, Ястребов відповідально ставиться до своєї роботи, "піднімає" лікарню, а Нартов просто перекручує факти, щоб вплинути на майбутній конкурс головлікаря ЦРЛ.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв