На Миколаївщині голова РДА звинуватив поліцію в безвідповідальності до АЧС

Олександр Демчук стверджує, що поліцейські вибірково ставляться до перевірки автомобільних засобів, що виїжджають за межи населеного пункту
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 15:46
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині голова РДА звинуватив поліцію в безвідповідальності до АЧС
На Миколаївщині голова РДА звинуватив поліцію в безвідповідальності до АЧС

Недопущення розповсюдження африканської чуми свиней залишається найважливішим завданням. Щодня на засіданнях штабу голова Вітовської РДА Олександр Демчук наголошує на максимальному згуртуванні зусиль для унеможливлення поширився небезпечного вірусу, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі РДА.

На черговому засіданні оперативного штабу, що відбулося сьогодні, 15 серпня, Олександр Миколайович звернув увагу на організацію роботи карантинних ветеринарно-поліцейських постів.

Раніше повідомлялось про безвідповідальне ставлення деяких працівників Вітовського відділення поліції Корабельного відділу поліції головного управління Національної Поліції в Миколаївській області, які вибірково ставляться до перевірки автомобільних засобів, що виїжджають за межи населеного пункту.

Також розглядалися питання, які виникли в ході проведення комплексу заходів, спрямованих на ліквідацію в районі вірусу АЧС. Подовжується обхід домоволодінь з метою виявлення у населення свинопоголів’я. Повідомлень від людей на вилучення тварин на сьогодні не надходило.

Голова райдержадміністрації наголосив, що у період надзвичайної ситуації всі жителі повинні дотримуватися відповідних вимог та розуміти всю повноту небезпеки: "Сподіваємося на ваше розуміння ситуації. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зупинити поширення вірусу".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв