На Миколаївщині фермеру передали "привіт" коктейлями Молотова

Агрофірму посеред ночі закидали пляшками, від яких почав горіти вогонь
Depo.Миколаїв
24 серпня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині фермеру передали "привіт" коктейлями Молотова
На Миколаївщині фермеру передали "привіт" коктейлями Молотова

До поліції звернуся керівник агрофірми із заявою про те, що невідомі мало не підпалили його підприємство. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласної поліції.

Зі слів 60-річного заявника, під ранок до нього додому зателефонував невідомий, який, відреагувавши на відмову дружину покликати до слухавки чоловіка, попрохав передати вітання. А вранці охоронець території його господарства повідомив, що в період з 1:00 по 2:00 ночі він почув гавкіт собак і вийшов на подвір'я. Там він побачив на землі кілька розбитих скляних пляшок та навколо них горить вогонь.

Робітник, самостійно загасивши полум'я, не став повідомляти вночі про подію власнику агрофірми, відклавши розповідь на ранок. Правоохоронці обстежили місце події, вилучили частини пляшок із залишками невідомої речовини та направили їх до Миколаївського експертного центру. 

Слідчі Возненського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.15 КК України "Замах на злочин", коли він є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі, ч.2 ст.194 КК України "Умисне знищення або пошкодження майна", санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до десяти років. Встановлюються особи, причетні до скоєння злочину.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв