На Миколаївщині двоє браконьєрів "наловили" риби на 12 тисяч гривень

Чоловіки попалися з уловом таранки та карасів
На Миколаївщині двоє браконьєрів "наловили" риби на 12 тисяч гривень
На Миколаївщині двоє браконьєрів "наловили" риби на 12 тисяч гривень

На водоймах Миколаївської області продовжує діяти весняно-літня нерестова заборона на добування риби. Тим не менш, любителів "дармової" риби не поменшало. Двом таким рибалкам "світить" кримінальна відповідальність. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаїврибоохорони.

Так, під час здійснення рибоохоронного рейду в районі с. Зайве Новоодеського району (придаткова система р. Південний Буг, канал насосної станції) головним державним інспектором Миколаїврибоохорони було затримано двох чоловіків, які за допомогою семи браконьєрських сіток з лодки незаконно добули 94 таранки та 236 сріблястих карасів. Збитків вони нанесли на 12 тисяч гривень. 

Сітки у горе-рибалок вилучено. Щодо обох правопорушників складено протоколи про адміністративну відповідальність, які буде передано до місцевого суду для прийняття відповідного рішення. Воно, можливо, буде досить неприємним. По-перше, правопорушення вчинене у складі групи; по-друге – сума збитків свідчить вже про ознаки не адміністративної, а кримінальної відповідальності.

Раншіе повідомлялося, що на Миколаївщині в районі військового порту затримали браконьєрів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв