На Миколаївщині двоє браконьєрів "наловили" риби на 12 тисяч гривень

Чоловіки попалися з уловом таранки та карасів
Depo.Миколаїв
18 квітня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині двоє браконьєрів "наловили" риби на 12 тисяч гривень
На Миколаївщині двоє браконьєрів "наловили" риби на 12 тисяч гривень

На водоймах Миколаївської області продовжує діяти весняно-літня нерестова заборона на добування риби. Тим не менш, любителів "дармової" риби не поменшало. Двом таким рибалкам "світить" кримінальна відповідальність. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаїврибоохорони.

Так, під час здійснення рибоохоронного рейду в районі с. Зайве Новоодеського району (придаткова система р. Південний Буг, канал насосної станції) головним державним інспектором Миколаїврибоохорони було затримано двох чоловіків, які за допомогою семи браконьєрських сіток з лодки незаконно добули 94 таранки та 236 сріблястих карасів. Збитків вони нанесли на 12 тисяч гривень. 

Сітки у горе-рибалок вилучено. Щодо обох правопорушників складено протоколи про адміністративну відповідальність, які буде передано до місцевого суду для прийняття відповідного рішення. Воно, можливо, буде досить неприємним. По-перше, правопорушення вчинене у складі групи; по-друге – сума збитків свідчить вже про ознаки не адміністративної, а кримінальної відповідальності.

Раншіе повідомлялося, що на Миколаївщині в районі військового порту затримали браконьєрів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв