ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині для військових АТО зарезервували понад 3 тисячі гектарів землі

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні наділи, яка зведена у графічному атлас
Depo.Миколаїв
17 березня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині для військових АТО зарезервували понад 3 тисячі гектарів землі
На Миколаївщині для військових АТО зарезервували понад 3 тисячі гектарів землі

Наказом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області №29 від 10 березня 2016 року до переліку земельних ділянок, які можна передати у власність учасникам антитерористичної операції, включено 22 земельні ділянки у Вознесенському та Доманівському районах. Орієнтовна площа наділів для ведення особистого селянського господарства становить 242,13 га, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Всього на території Миколаївської області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 3 279,22 га. Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (10,8 га), ведення садівництва (51,4 га) та особистого селянського господарства (3 217,03 га).

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні наділи, яка зведена у графічному атласі. Матеріали про землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Переліки вільних ділянок для передачі учасникам АТО на території Миколаївської області постійно оновлюються.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв