На Миколаївщині депутати райради заветували ріст тарифів ЖКГ для населення

Прийнято рішення встановити мораторій на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на ЖКГ в Вітовському районі
Depo.Миколаїв
23 липня 2016 13:08
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині депутати райради заветували ріст тарифів ЖКГ для населення
На Миколаївщині депутати райради заветували ріст тарифів ЖКГ для населення

Вчора, 22 липня відбудась XI позачергова сесія Вітовської районної ради сьомого скликання, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі райради.

Було внесенно зміни до районного бюджету на 2016 рік; внесено зміни до Статутів Жовтневої центральної районної лікарні та комунального підприємства Вітовської районної ради "Комфорт"; внесено зміни до рішення районної ради "Про оптимізацію мережі навчальних закладів Жовтневого району"; затверджено Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Вітовського району.

Сільський голова села Калинівка Володимир Кузьмін звернувся до депутатського корпусу від імені громади з проханням розібратися в тому, що надходить інформація про те, що планується розширення міського кладовища, та розміщення його на землях Калинівської сільської ради. Було прийнято рішення детально розібратись в даному питанні, зробити виїзд робочої групи на місце, провести відповідні експертизи щодо того, чи можливе взагалі розташування кладовища на цих землях згідно з усіма чинними нормами.

Також було розглянуто депутатський запит депутата районної ради Олега Шепеля щодо встановлення мораторію на введення з 1 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово комунальні послуги в Вітовському районі. Це питання пропрацьовувалось на засіданнях постійних комісій, де головою райради Ігорем Матвєєвим було запропоновано внести зміни в проект рішення згідно з чинним законодавством і винести на розгляд сесії.. На початку сесії проект рішення було винесено без вказаних змін.

Ігор Матвєєв виніс на голосування 2 питання: - перше - взяти за основу данний проект рішення, доопрацювати згідно з чинним законодавством та винести на наступну сесію та -друге - внести зміни в даний проект рішення прямо в сесійному залі. Друга пропозиція була підтримана більшістю депутатів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв